AKCE DETEKTOR LŽI

Podrobnosti:

Vyšetření na detektoru lži za akční cenu 16 900 Kč bez DPH. Detektor lži (Polygraf) je speciální zařízení sledující psychofiziologické reakce člověka, které jsou v průběhu vyšetření zaznamenávány. Po důkladné odborné analýze získaných výsledků je vyšetření vyhodnoceno s určením zda v odpovědi byla či nebyla detekována lež. Detektor lži může být řešením Vašeho problému!

Informace:

Místo konání: Luční 375/3, 664 48 Moravany u Brna, (mapa)
Test, trvající obvykle tři až šest hodin, provádějí mezinárodně certifikovaní specialisti. Vyšetřované osobě se kladou otázky, s jejichž zněním jsou vyšetřované osoby prokazatelně seznámeny předem. Za pozitivní se považuje taková reakce, která u testovaného člověka proběhne kladně alespoň ve třech z pěti sledovaných hodnot (puls, krevní tlak, dýchání, odpor kůže, záchvěvy hlasu).

Poptávkový formulář:

Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

* Povinné údaje
Souhlas se zpracováním osobních údajů

AKCE

AKCE BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ

Komplexní bezpečnostní poradenství nyní s akční slevou až 30% !

PŘIHLÁSIT

AKCE DETEKTOR LŽI

Akční cena 16 900 Kč bez DPH. Vyšetření na detektoru lži (Polygrafu) s cílem vědecky ověřit zda je v odpovědi člověka detekována lež.

PŘIHLÁSIT

AKČNÍ NABÍDKA ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ

Provádíme návrhy, dodávky s montáží zabezpečovacích systémů včetně kamerových systémů dle aktuální nabídky se slevou až 30% !

PŘIHLÁSIT