AKCE DETEKTOR LŽI

Podrobnosti:

Akční cena 15 000 Kč bez DPH. Nabízíme služby vyšetření na detektoru lži (Polygrafu). Jedná se o metodu, která může pomoci zvláště v počátečních operativních fázích vyšetřování, kdy se stanovují a ověřují vyšetřovací verze a stanovuje se směr a postup pátrání. S využitím detektoru lži je možné například ověřit pravdivost výpovědi podezřelé osoby či svědka nebo eliminovat nevinné osoby z okruhu podezřelých.

Informace:

Místo konání: Luční 3, 664 48 Moravany, (mapa)
Test, trvající obvykle tři až šest hodin, provádějí mezinárodně certifikovaní specialisti. Ti kladou vyšetřované osobě otázky, jejichž znění vyšetřované osoby znají většinou předem. Za pozitivní se považuje taková reakce, která u testovaného člověka proběhne kladně alespoň ve třech z pěti hodnot (puls, krevní tlak, dýchání, odpor kůže, záchvěvy hlasu).

Poptávkový formulář:

Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

* Povinné údaje

NEJBLIŽŠÍ AKCE

AKCE DETEKTOR LŽI

Akční cena 15 000 Kč bez DPH. Nabízíme služby vyšetření na detektoru lži (Polygrafu). Jedná se o metodu, která může pomoci zvláště v počátečních operativních fázích vyšetřování, kdy se stanovují a ověřují vyšetřovací verze a stanovuje se směr a postup pátrání.

PŘIHLÁSIT