AKCE DETEKTOR LŽI

Podrobnosti:

Akční cena 15 000 Kč bez DPH. Nabízíme služby vyšetření na detektoru lži (Polygrafické vyšetření). Jedná se o metodu, která může pomoci zvláště v počátečních operativních fázích vyšetřování, kdy se stanovují a ověřují vyšetřovací verze a stanovuje se směr a postup pátrání. S využitím detektoru lži je možné například ověřit pravdivost výpovědi podezřelé osoby či svědka nebo eliminovat nevinné osoby z okruhu podezřelých.

Informace:

Místo konání: Luční 375/3, 664 48 Moravany u Brna, (mapa)
Test, trvající obvykle tři až šest hodin, provádějí mezinárodně certifikovaní specialisti. Ti kladou vyšetřované osobě otázky, s jejichž zněním jsou vyšetřované osoby seznámeny předem. Za pozitivní se považuje taková reakce, která u testovaného člověka proběhne kladně alespoň ve třech z pěti sledovaných hodnot (puls, krevní tlak, dýchání, odpor kůže, záchvěvy hlasu).

Poptávkový formulář:

Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

* Povinné údaje
Souhlas se zpracováním osobních údajů

AKCE

AKCE BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ

Nabídka služeb komplexního bezpečnostního poradenství a provedení bezpečnostní analýzy nyní s akční slevou 20% !

PŘIHLÁSIT

AKCE DETEKTOR LŽI

Akční cena 15 000 Kč bez DPH. Nabízíme služby vyšetření na detektoru lži (Polygrafu). Jedná se o metodu, která může pomoci zvláště v počátečních operativních fázích vyšetřování, kdy se stanovují a ověřují vyšetřovací verze a stanovuje se směr a postup pátrání.

PŘIHLÁSIT

VYHLEDÁVÁNÍ OBCHODNÍCH PARTNERŮ V ZAHRANIČÍ

Nabízíme službu Vyhledávání obchodních partnerů, kdy podle požadavků klienta vyhledáme potencionální zahraniční partnery. Můžeme také objektivně prověřit konkrétní společnost a komplexně zajistit úvodní obchodní jednání o navázání budoucí spolupráce.

PŘIHLÁSIT